pióro, kałamarz i krople atramanetu

księga gości - czyli Wasze opinie o nas

Chata ALe Lipa nie byłaby taka, jaka jest, bez pomocy naszych Gości. To dzięki Waszym sugestiom zgłaszanym w trakcie pobytu, a także recenzjom pisanym po wizycie, możemy stale podnosić jakość naszych usług.

Wszystkich, którzy skorzystali z naszej oferty noclegów, zapraszamy do podzielenia się opinią o Chacie, okolicy, atrakcjach w Górach Sowich / Górach Stołowych / Kotlinie Kłodzkiej. Dziękujemy za Wasze komentarze i, jeżeli uznacie, że nocleg u nas był tego wart - zapraszamy ponownie :)

Osoby, które zastanawiają się nad zarezerwowaniem noclegów, zachęcamy do przeczytania poniższych opinii - być może ułatwią one podjęcie decyzji.

Aktualnie w księdze gości jest 55 opinii. Średnia ocena naszej oferty to: 4.9 (skala 1 ÷ 5)

Ps. Opinie pochodzą z wpisów w: nowej księdze (to co aktualnie widać), starej księdze (do niedawna korzystaliśmy z zewnętrznego modułu) i portalach z ofertami noclegów. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wszystkie opinie zgromadzić w jednym miejscu.

Super,super,super!!!! Spędziliśmy rodzinne Święta Wielkanocne w cudownym miejscu. Dużo przestrzeni, czyściutko, wygodnie, wyposażenie kuchni idealne- jednym słowem czuliśmy się jak u siebie w domu :) Gorąco wszystkim polecamy to miejsce a dla nas jest to na pewno jedno z miejsc do wspaniałego wypoczynku do którego z pewnością wrócimy :)))
rezerwacja całego domu
To był cudowny pobyt w tym domu. Chcielibyśmy kiedyś przyjechać tu jeszcze raz. Miejsce jest blisko drogi ale równocześnie spokojne i otoczone zielenią i przyrodą. Bardzo ładnie zagospodarowana działka. Dużo miejsca na każdą aktywność. Pobyt przy każdej pogodzie jest tu atrakcyjny.
rodzina / grupa znajomych
Polecam chatę ale "Lipa". W 6 rodzin spędziliśmy tam wspaniały łikend. Duże przestrzenne pokoje. Cisza i spokój. Gorąco polecam.
 
rezerwacja całego domu
Wynajęliśmy cały dom w okresie noworocznym - 6 rodzin, w sumie 23 osoby! Byliśmy zachwyceni komfortem i swobodą jaką zaoferowała nam Chata Ale Lipa. Mnóstwo miejsca do wspólnych wieczornych kolacji i długich rozmów, świetnie wyposażona kuchnia i wygodne pokoje. Dodatkowo zadbany teren wokół domu i ciekawa, niepozwalająca się nudzić okolica - czego chcieć więcej? Będziemy miło wspominać pobyt w Górach Sowich. POLECAMY pobyt w tym niezwykle gościnnym domu !
rezerwacja całego domu
Nowa opinia
CAPTCHA