pióro, kałamarz i krople atramanetu

księga gości - czyli Wasze opinie o nas

Chata ALe Lipa nie byłaby taka, jaka jest, bez pomocy naszych Gości. To dzięki Waszym sugestiom zgłaszanym w trakcie pobytu, a także recenzjom pisanym po wizycie, możemy stale podnosić jakość naszych usług.

Wszystkich, którzy skorzystali z naszej oferty noclegów, zapraszamy do podzielenia się opinią o Chacie, okolicy, atrakcjach w Górach Sowich / Górach Stołowych / Kotlinie Kłodzkiej. Dziękujemy za Wasze komentarze i, jeżeli uznacie, że nocleg u nas był tego wart - zapraszamy ponownie :)

Osoby, które zastanawiają się nad zarezerwowaniem noclegów, zachęcamy do przeczytania poniższych opinii - być może ułatwią one podjęcie decyzji.

Aktualnie w księdze gości jest 55 opinii. Średnia ocena naszej oferty to: 4.9 (skala 1 ÷ 5)

Ps. Opinie pochodzą z wpisów w: nowej księdze (to co aktualnie widać), starej księdze (do niedawna korzystaliśmy z zewnętrznego modułu) i portalach z ofertami noclegów. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wszystkie opinie zgromadzić w jednym miejscu.

Super miejsce, super chata i właściciele. Okolice pełne ciekawych miejsc no i piękne góry. Warto jechać , zobaczyć i wracać jak najszybciej się da. Opisy na stronie w 100 % zgodne z prawdą. Pozdrawiamy właścicieli i mamy nadzieję tam wrócić. Gorąco polecam "Chata ale lipa"
rodzina / grupa znajomych
To były wspaniałe dwa tygodnie. Kwaterka cudowna, piękne pokoje, super wyposażona kuchnia i ogromny i bezpieczny dla dzieci teren wokół domu. Okolica też bardzo ciekawa i pełna obiektów do zwiedzania. Bliskość granicy z Czechami stanowi doskonałą bazę wypadową.
 
rodzina / grupa znajomych
Właśnie wróciliśmy z Gór Sowich i domku "chata ale lipa". Domek bardzo fajny, funkcjonalny, czysty i żal było wracać. Polecam to miejsce. Byliśmy ze znajomymi, którzy też byli zadowoleni. Najlepiej wspominam grilowane pstrągi ze stawu pana Marka (300 m od chata ale lipa - właściciel powie gdzie). Właścicielom mogę podsunąć pomysł wykopania własnego stawu (potok przepływa przez posesję...). Super miejsce.
rodzina / grupa znajomych
Pobyt krótki ale bardzo udany .Pokój super otoczenie super tylko wracać do takich miejsc
 
rodzina / grupa znajomych
Nowa opinia
CAPTCHA