pióro, kałamarz i krople atramanetu

księga gości - czyli Wasze opinie o nas

Chata ALe Lipa nie byłaby taka, jaka jest, bez pomocy naszych Gości. To dzięki Waszym sugestiom zgłaszanym w trakcie pobytu, a także recenzjom pisanym po wizycie, możemy stale podnosić jakość naszych usług.

Wszystkich, którzy skorzystali z naszej oferty noclegów, zapraszamy do podzielenia się opinią o Chacie, okolicy, atrakcjach w Górach Sowich / Górach Stołowych / Kotlinie Kłodzkiej. Dziękujemy za Wasze komentarze i, jeżeli uznacie, że nocleg u nas był tego wart - zapraszamy ponownie :)

Osoby, które zastanawiają się nad zarezerwowaniem noclegów, zachęcamy do przeczytania poniższych opinii - być może ułatwią one podjęcie decyzji.

Aktualnie w księdze gości jest 55 opinii. Średnia ocena naszej oferty to: 4.9 (skala 1 ÷ 5)

Ps. Opinie pochodzą z wpisów w: nowej księdze (to co aktualnie widać), starej księdze (do niedawna korzystaliśmy z zewnętrznego modułu) i portalach z ofertami noclegów. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wszystkie opinie zgromadzić w jednym miejscu.

Byliśmy w Chacie Ale Lipa w lipcu 2014r. Pobyt bardzo udany. Chata spełniła nasze oczekiwania w 100%. Nasz syn poznał kolegę, z którym bawił się popołudniami a my poznaliśmy wspaniałych ludzi, z którymi bardzo miło można było pogaworzyć, także przy ognisku. Szczerze polecam to miejsce, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. W Jugowie czynny jest basen, na świeżym powietrzu, więc latem można się ochłodzić po wędrówkach....
rodzina / grupa znajomych
Piękne miejsce, dom świetnie wyposażony, wszystko zgodnie z opisem, teren wokół daje dzieciom możliwość zabawy, a rodzicom umożliwia chwilę oddechu w pięknych okolicznościach przyrody... Okoliczne atrakcje rzetelnie opisane na stronie internetowej. Polecam i pozdrawiam sympatycznych współlokatorów!
rodzina / grupa znajomych
Byliśmy z dziećmi prawie dwa tygodnie. Atrakcji w pobliżu wiele, więc nudy nie było. Miejsce zgodne z opisem, w pokojach czysto, estetycznie. Okolica spokojna i cicha. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i możemy z czystym sumieniem polecić to miejsce
 
rodzina / grupa znajomych
Bardzo udany wypad w Góry Sowie, także dzięki bazie noclegowej. Fajnie urządzony i wygodny (dla 4-o osobowej familii) apartament , mnóstwo atrakcji do obejrzenia w bliższej i dalszej okolicy. Na pewno tam wrócimy.
 
rodzina / grupa znajomych
Nowa opinia
CAPTCHA