pióro, kałamarz i krople atramanetu

księga gości - czyli Wasze opinie o nas

Chata ALe Lipa nie byłaby taka, jaka jest, bez pomocy naszych Gości. To dzięki Waszym sugestiom zgłaszanym w trakcie pobytu, a także recenzjom pisanym po wizycie, możemy stale podnosić jakość naszych usług.

Wszystkich, którzy skorzystali z naszej oferty noclegów, zapraszamy do podzielenia się opinią o Chacie, okolicy, atrakcjach w Górach Sowich / Górach Stołowych / Kotlinie Kłodzkiej. Dziękujemy za Wasze komentarze i, jeżeli uznacie, że nocleg u nas był tego wart - zapraszamy ponownie :)

Osoby, które zastanawiają się nad zarezerwowaniem noclegów, zachęcamy do przeczytania poniższych opinii - być może ułatwią one podjęcie decyzji.

Aktualnie w księdze gości jest 55 opinii. Średnia ocena naszej oferty to: 4.9 (skala 1 ÷ 5)

Ps. Opinie pochodzą z wpisów w: nowej księdze (to co aktualnie widać), starej księdze (do niedawna korzystaliśmy z zewnętrznego modułu) i portalach z ofertami noclegów. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wszystkie opinie zgromadzić w jednym miejscu.

Pierwszy raz byliśmy w tak wspaniałym miejscu, dom przepiękny, zadbany i czysty. Bardzo dobrze wyposażony, właściciele dbają o każdy detal i każdego gościa .Bardzo przyjaźni ludzie, do takich miejsc się wraca i my na pewno wrócimy! Okolica przepiękna, szczegółowo opisana na stronie Chaty. Gorąco polecam to miejsce!
rodzina / grupa znajomych
Chata doskonale nadaje się do rodzinnego pobytu nawet z małymi dziećmi z uwagi na dużą dbałość o szczegóły z wiązane z bezpieczeństwem. Chata jest bardzo ładna, czysta i zadbana. Trudno znaleźć słaby punkt w tym zakresie. Okolicznym agroturystykom "daleko" jest do chaty biorąc pod uwagę chociażby to jak wyglądają z zewnątrz :) Lokalizacja najlepsza z możliwych w sensie dojazdu do największych atrakcji Gór Sowich. Polecam bez zastanowienia.
rodzina / grupa znajomych
Bardzo udany pobyt - pierwszy i mam na dzieję nie ostatni. Dom urokliwy, bardzo zadbany i doskonale wyposażony, przemyślany w detalach. Ogród sprzyja wypoczynkowi i posiłkom na świeżym powietrzu :) Właściciele życzliwi i pomocni. Lokalizacja doskonała - oaza spokoju, a jednocześnie 300 m do sklepu i niewiele dalej na szlaki turystyczne. W okolicy mnóstwo atrakcji do zwiedzania bez względu na pogodę. Szczerze polecam!
rodzina / grupa znajomych
Bylismy drugi raz. Rejon, Chata, nowi znajomi - rewelacja. Wlasciciel i Ciocia takze ;) (Pozdrawiamy). Dla rodzin z dziecmi i bez, super. Dla tych co na tylku nie usiedza i dla tych, co na lezaku i na kocu lubia :) Dla wielbicieli Riese, pstraga, a takze jedynej w swoim rodzaju kawy i lodow mango, oczywiscie w Bialej Lokomotywie ! :) SUPER !
rodzina / grupa znajomych
Nowa opinia
CAPTCHA