pióro, kałamarz i krople atramanetu

księga gości - czyli Wasze opinie o nas

Chata ALe Lipa nie byłaby taka, jaka jest, bez pomocy naszych Gości. To dzięki Waszym sugestiom zgłaszanym w trakcie pobytu, a także recenzjom pisanym po wizycie, możemy stale podnosić jakość naszych usług.

Wszystkich, którzy skorzystali z naszej oferty noclegów, zapraszamy do podzielenia się opinią o Chacie, okolicy, atrakcjach w Górach Sowich / Górach Stołowych / Kotlinie Kłodzkiej. Dziękujemy za Wasze komentarze i, jeżeli uznacie, że nocleg u nas był tego wart - zapraszamy ponownie :)

Osoby, które zastanawiają się nad zarezerwowaniem noclegów, zachęcamy do przeczytania poniższych opinii - być może ułatwią one podjęcie decyzji.

Aktualnie w księdze gości jest 55 opinii. Średnia ocena naszej oferty to: 4.9 (skala 1 ÷ 5)

Ps. Opinie pochodzą z wpisów w: nowej księdze (to co aktualnie widać), starej księdze (do niedawna korzystaliśmy z zewnętrznego modułu) i portalach z ofertami noclegów. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wszystkie opinie zgromadzić w jednym miejscu.

Długo szukałem miejsca w którym planowaliśmy zorganizować spotkanie rodzinne. Odwiedziłem wiele miejsc, gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów... Bywało lepiej lub gorzej ale zawsze czegoś mi brakowało. Od dnia w którym pojawiłem się w Chacie Ale Lipa jedyne o co zacząłem się martwić to wolny termin:) Wg mnie - a mieszkam w niedalekiej odległości od Gór Sowich - jest to absolutnie najlepsze miejsce noclegowe w tym rejonie. Ba, zdecydowanie najlepsze w jakim było mi przebywać w ogóle.
Członkowie rodziny, którzy przyjechali z całej Polski( od 4 do 84 lat ) zachwyceni! Dom pięknie położony, doskonałe warunki by spędzać czas zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Przytaczane już wcześniej wyposażenie domu, w tym kuchni - rewelacyjne. Jeśli ktokolwiek po obejrzeniu zdjęć ze strony internetowej ma wrażenie , że jest dobrze to zapewniam - na żywo jest jeszcze lepiej.rezerwacja całego domu
Spędzaliśmy w Chacie Ale Lipa Bożonarodzeniowy tydzień 2014 całą, 17-osobową Rodziną, w tym dwa maluchy: dwuroczny chłopiec i jednoroczna dziewczynka, dwoje 11-latków oraz 18 członek Rodziny w drodze:-). Bardzo wygodne, estetyczne wnętrza, wspaniale urządzona, duża przestrzeń wspólna: kuchnia, jadalnia i kącik kominkowy sprzyjały biesiadowaniu, niekończącym się rozmowom przy wspólnym stole, grom towarzyskim i po prostu spędzaniu razem przez trzypokoleniową Rodzinę miłych przedświątecznych i świątecznych chwil . Po wcześniejszym uzgodnieniu z uprzejmymi gospodarzami mogliśmy "uzupełnić" wystrój żywego drzewka bożonarodzeniowego robionymi przez nas gwiazdkami z papieru. To taki nasz rodzinny zwyczaj i mogliśmy w Chacie swobodnie go kultywować w przedświąteczne wieczory. Starsze dzieci piekły pod okiem dorosłych pierniki, pachniało świętami i serdecznością. Wielki stół i ładne naczynia umożliwiły piękny wystrój Wigilijnej Wieczerzy, przyszedł prawdziwy Święty Mikołaj. Po świętach, gdy wyjeżdżaliśmy, Góry Sowie żegnały nas pięknymi, zimowymi widokami. Żal było wyjeżdżać w ten śnieżno słoneczny dzień. Chciałabym do Chaty wrócić, może w innej porze roku, aby poszwędać się po okolicznych wzgórzach, nasycić się ciszą i zielenią, zjeść śniadanie przy stole na zewnątrz domu, z widokiem na odległe wzgórza - lepiej niż w ekskluzywnym pensjonacie. Wszystkim polecam to miejsce, zwłaszcza jest bardzo wygodne i przyjazne dla dużej, wieloosobowej rodziny, która - rozproszona "po świecie" - pragnie jakiś czas pobyć ze sobą i nacieszyć się swoim towarzystwem.
rezerwacja całego domu
Byliśmy w Chacie Ale Lipa w tygodniu obejmującym Święta Bożego Narodzenia 2014. Zjechaliśmy się z kilku stron "świata" 17-osobową Rodziną (w tym 2 maluchy: 2-latek i dziewczynka jednoroczna), 18 członek Rodziny w drodze:-) Ale Lipa spełniła wszystkie nasze oczekiwania - spotkania i integracji trzypokoleniowej Rodziny przy wielkim stole, w otoczeniu estetycznych, miło urządzonych wnętrz, z dużą, świetnie urządzoną i wyposażoną kuchnią, z pięknymi widokami z okien i całej posesji, wygodnymi pokojami i takim samym parkingiem. Po wcześniejszych uzgodnieniach z właścicielami mogliśmy mieć swój wkład w ubranie choinki - żywego, pachnącego drzewka, na którym powiesiliśmy mnóstwo robionych przez nas, papierowych gwiazdek. To taka nasza rodzinna tradycja, którą tu, w Chacie mogliśmy kultywować, spędzając wieczory przedświąteczne zgromadzeni przy wygodnym stole, na rozmowach, grach towarzyskich i robieniu owych gwiazdek na choinkę. Starsze dzieci piekły pod okiem dorosłych pierniczki, w domu pachniało świętami i serdecznością. Choć dla nas Ale Lipa jest trochę daleko (Warszawa, Luxemburg, no i bliżej Wrocław) chciałabym tam jeszcze wrócić z cała moją liczną Rodzinką, może w innej porze roku, aby móc poszwędać się po okolicy, zjeść śniadanie na zewnątrz, przy drewnianym stole, z widokiem na odległe góry, nacieszyć się ciszą, zielenią, świadomością, że zwariowany, pędzący świat jest gdzieś daleko. Wszystkim to miejsce gorąco polecam. Maria
rezerwacja całego domu
Wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje z dziećmi. Chata jak i sama kuchnia zostały wyposażone we wszystko co potrzebne. Ogród wokół chaty to świetne miejsce do zabaw dla dzieci. Właściciele są bardzo pomocni i życzliwi. Lokalizacja chaty (konkretnie samej miejscowości) jest świetna do planowania wycieczek - nie tylko górskich (zwiedzanie zamków, sztolni, kopalni itp.). Serdecznie polecamy !!!
rodzina / grupa znajomych
Nowa opinia
CAPTCHA