pióro, kałamarz i krople atramanetu

księga gości - czyli Wasze opinie o nas

Chata ALe Lipa nie byłaby taka, jaka jest, bez pomocy naszych Gości. To dzięki Waszym sugestiom zgłaszanym w trakcie pobytu, a także recenzjom pisanym po wizycie, możemy stale podnosić jakość naszych usług.

Wszystkich, którzy skorzystali z naszej oferty noclegów, zapraszamy do podzielenia się opinią o Chacie, okolicy, atrakcjach w Górach Sowich / Górach Stołowych / Kotlinie Kłodzkiej. Dziękujemy za Wasze komentarze i, jeżeli uznacie, że nocleg u nas był tego wart - zapraszamy ponownie :)

Osoby, które zastanawiają się nad zarezerwowaniem noclegów, zachęcamy do przeczytania poniższych opinii - być może ułatwią one podjęcie decyzji.

Aktualnie w księdze gości jest 55 opinii. Średnia ocena naszej oferty to: 4.9 (skala 1 ÷ 5)

Ps. Opinie pochodzą z wpisów w: nowej księdze (to co aktualnie widać), starej księdze (do niedawna korzystaliśmy z zewnętrznego modułu) i portalach z ofertami noclegów. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wszystkie opinie zgromadzić w jednym miejscu.

Doskonała propozycja do wędrowania w Górach Sowich. Bylismy tam po raz pierwszy i naprawde wszystko jest wykonane idealnie. Doskonale pod kazdym wzgledem, wlasne ujecie wody , energia z pompy cieplnej , wszystko nastawione na wygode i ekologie. Pokoje badzo wygodne i duze. Kuchnia posiada wszystko nawet zmywarke, co nie zawsze w Polsce jest standardem. Polecam.
lipiec 09, Grzegorz, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Opinia z serwisu www.holidaycheck.pl
rodzina / grupa znajomych
Spędziliśmy uroczy weekend 12 - osobową grupą w tym przecudownym miejscu. Chata Ale Lipa to fantastyczne miejsce na wypoczynek. Dom jest urządzony w naprawdę wysokim standardzie, jest tu wszystko co przydaje się podczas wypoczynku poza domem - w pełni wyposażona kuchnia, przytulne pokoje, świetny salon z kominkiem, a wszystko w najlepszym guście. Jest tu także przygotowane miejsce na ognisko, a przed domem duży taras gdzie można grillować, co robiliśmy całymi dniami:) Wokół cisza, żadnych zaglądających "obcych" także miejsce, które szczerze można polecić. Napewno wybierzemy się tam jeszcze - nie ma się nad czym zastanawiać - rezerwować póki są miejsca. Dziękujemy za udostępnienie nam takich warunków i serdecznie pozdrawiamy właścicieli - grupa z Wrocławia i okolic:)
Opinia z serwisów grupy e-meteor (np. www.noclegi.onet.pl ) :
rezerwacja całego domu
W jednym zdaniu można powiedzieć, że po pobycie w Chacie Ale Lipa już wszędzie kręcimy nosem na warunki noclegowe. Sam dom dużo lepiej prezentuje się na żywo, mnóstwo udogodnień, wszystko czyste, nowe, dobrej jakości, OGROMNA przestrzeń w środku, swietnie wyposażona kuchnia, nawet w deszczową pogodę miło tam po prostu pomieszkać. Może sama miejscowość niezbyt turystycznie atrakcyjna, ale w promieniu 50km mnóstwo ciekawych rzeczy do obejrzenia. Byliśmy z 7-miesięcznym dzieckiem i dla nas taka lokalizacja i warunki mieszkaniowe były idealne! Szczerze polecam!
Opinia z serwisu www.noclego.pl
rodzina / grupa znajomych
Nowa opinia
CAPTCHA