pióro, kałamarz i krople atramanetu

księga gości - czyli Wasze opinie o nas

Chata ALe Lipa nie byłaby taka, jaka jest, bez pomocy naszych Gości. To dzięki Waszym sugestiom zgłaszanym w trakcie pobytu, a także recenzjom pisanym po wizycie, możemy stale podnosić jakość naszych usług.

Wszystkich, którzy skorzystali z naszej oferty noclegów, zapraszamy do podzielenia się opinią o Chacie, okolicy, atrakcjach w Górach Sowich / Górach Stołowych / Kotlinie Kłodzkiej. Dziękujemy za Wasze komentarze i, jeżeli uznacie, że nocleg u nas był tego wart - zapraszamy ponownie :)

Osoby, które zastanawiają się nad zarezerwowaniem noclegów, zachęcamy do przeczytania poniższych opinii - być może ułatwią one podjęcie decyzji.

Aktualnie w księdze gości jest 55 opinii. Średnia ocena naszej oferty to: 4.9 (skala 1 ÷ 5)

Ps. Opinie pochodzą z wpisów w: nowej księdze (to co aktualnie widać), starej księdze (do niedawna korzystaliśmy z zewnętrznego modułu) i portalach z ofertami noclegów. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wszystkie opinie zgromadzić w jednym miejscu.

ponad 20 osobowa grupa spędziła cztery dni w Chacie Ale Lipa bez problemu.dla wszystkich starczyło miejsca a opłata za jedną osobę była w normie "górskiej"Okolice wspaniałe.Gospodarze są ok. Jedyny ale to naprawdę jedyny mankament, to dojazdy po ok.10-30 km do ciekawych miejsc. Reszta to sama roskosz. Polecam bo warto. Krzysztof Włodarczyk.Tomaszów Maz.
Opinia z serwisów grypy e-meteor (np. www.noclegi.onet.pl ) :
rezerwacja całego domu
Same pozytywy. Dom bardzo ładny, czysty, b.dobrze wyposażony. Okolica wspaniała a gospodarze to mili, sympatyczni ludzie. Swoboda, cisza i wspaniały nastrój. Polecam, polecam,polecam. Byliśmy tam w listopadzie i było naprawdę niezwykle miło.
Jarek
pobyt: 22.11.2009 - 26.11.2009
Opinia z serwisów grupy e-meteor (np. www.noclegi.onet.pl ) :
pobyt we dwoje
Chata Ale Lipa jest wspaniałe - co tam jest tak wspaniałego ... atmosfera i profesjonalne podejście do gości , wspaniałe miejsce na relaks i odpoczynek - gorąco pozdrawiamy
- ekipa z Lamy - Beata, Iwona i Bartek
24.11.2009
Opinia z serwisu www.e-wyjazd.pl
 
rezerwacja całego domu
Po pięciodniowym pobycie w Chacie Ale Lipa chcę wystawić wręcz entuzjastyczną opinię o pensjonacie, jego przeuroczych gospodarzach i przepięknej okolicy. Standard Chaty jest porównywalny ze standardem tyrolskich pensjonatów w Austrii, z cudowną domową atmosferą, czytoscią i wysokiej klasy wyposażeniem. Gorąco polecam, a i sama na pewno tam wielokrotnie wrócę, chociaż do tej pory jeździłam głównie w Beskidy, gdzie mam znacznie bliżej z Krakowa. Dziękuję za cudowny pobyt :-)
Barbara
pobyt: 20.09.2009 - 25.09.2009
Opinia z serwisów grupy e-meteor (np. www.noclegi.onet.pl ) :
pobyt we dwoje
Nowa opinia
CAPTCHA