pióro, kałamarz i krople atramanetu

księga gości - czyli Wasze opinie o nas

Chata ALe Lipa nie byłaby taka, jaka jest, bez pomocy naszych Gości. To dzięki Waszym sugestiom zgłaszanym w trakcie pobytu, a także recenzjom pisanym po wizycie, możemy stale podnosić jakość naszych usług.

Wszystkich, którzy skorzystali z naszej oferty noclegów, zapraszamy do podzielenia się opinią o Chacie, okolicy, atrakcjach w Górach Sowich / Górach Stołowych / Kotlinie Kłodzkiej. Dziękujemy za Wasze komentarze i, jeżeli uznacie, że nocleg u nas był tego wart - zapraszamy ponownie :)

Osoby, które zastanawiają się nad zarezerwowaniem noclegów, zachęcamy do przeczytania poniższych opinii - być może ułatwią one podjęcie decyzji.

Aktualnie w księdze gości jest 55 opinii. Średnia ocena naszej oferty to: 4.9 (skala 1 ÷ 5)

Ps. Opinie pochodzą z wpisów w: nowej księdze (to co aktualnie widać), starej księdze (do niedawna korzystaliśmy z zewnętrznego modułu) i portalach z ofertami noclegów. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wszystkie opinie zgromadzić w jednym miejscu.

REWELACJA! Pięknie położony, ładny dom, bardzo wysoki standard wyposażenia, zadbany ogród. Wszystko jeszcze pachnie nowością. W ogrodzie miejsca do wypoczynku i grilowania. Cisza, spokój i kojący szum potoku. Świetne miejsce wypadowe do wycieczek górskich i do zwiedzania wspaniałych zabytków Kotliny Kłodzkiej. Przemiła gospodyni, świetnie znająca historię Jugowa. Duży plus dla gospodarzy za utrzymywanie pedantycznej czystości. Jesteśmy tu pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. Bardzo serdecznie polecamy!
Ryszard z synem Michałem - Radom
( lag...@...2.pl )
pobyt: 13.09.2010 - 18.09.2010
Opinia z serwisów grupy e-meteor (np. www.noclegi.onet.pl ) :
rodzina / grupa znajomych
Opinia z serwisów grupy e-meteor (np. www.noclegi.onet.pl ) :
Witam, chata położona w pięknym zakątku naszych gór, duże spektrum okolicznych atrakcji, miła i pomocna właścicielka, zadbany i dopieszczony wizualnie domek z ogrodem, warunki na piątkę - (znam te tereny gdyż w okolicy spędziłem dzieciństwo) napewno wrócimy tu za rok z żoną i synkiem;), serdecznie polecamy Maciek, Gienia i Michałek z Łapalic (Gdańsk)
pobyt: 31.07.2010 - 08.08.2010
rodzina / grupa znajomych
Spędziliśmy ponad tydzień w Chacie. Jesteśmy nadal pod wrażeniem. Zdjęcia nie oddają urody tego miejsca ! Zaskoczył nas pięknie i gustownie urządzony dom oraz miłe i zadbane otoczenie. Duży plus za czystość !Bardzo miła właścicielka - pomocna i dyskretna.Poranki i wieczory spędzone na tarasie z widokiem na góry długo pozostaną w naszej pamięci. Gorąco polecamy !!
Małgosia i Jarek z dziećmi
pobyt: 10.07.2010 - 18.07.2010
Opinia z serwisów grupy e-meteor (np. www.noclegi.onet.pl ) :
rodzina / grupa znajomych
Tylko jedna noc spedzona w Chacie Ale Lipa sprawiła, że zachwycilismy sie tym domem, miejscem i okolicą! Wszystko jest na najwyższym poziomie za niewygórowaną cenę, a gospodarze niezwykle mili. Na pewno tam wrócimy! Polecamy wszystkim gorąco!
gabrysia
pobyt: 26.06.2010 - 27.06.2010
Opinia z serwisów grupy e-meteor (np. www.noclegi.onet.pl ) :
pobyt we dwoje
Nowa opinia
CAPTCHA