pióro, kałamarz i krople atramanetu

księga gości - czyli Wasze opinie o nas

Chata ALe Lipa nie byłaby taka, jaka jest, bez pomocy naszych Gości. To dzięki Waszym sugestiom zgłaszanym w trakcie pobytu, a także recenzjom pisanym po wizycie, możemy stale podnosić jakość naszych usług.

Wszystkich, którzy skorzystali z naszej oferty noclegów, zapraszamy do podzielenia się opinią o Chacie, okolicy, atrakcjach w Górach Sowich / Górach Stołowych / Kotlinie Kłodzkiej. Dziękujemy za Wasze komentarze i, jeżeli uznacie, że nocleg u nas był tego wart - zapraszamy ponownie :)

Osoby, które zastanawiają się nad zarezerwowaniem noclegów, zachęcamy do przeczytania poniższych opinii - być może ułatwią one podjęcie decyzji.

Aktualnie w księdze gości jest 55 opinii. Średnia ocena naszej oferty to: 4.9 (skala 1 ÷ 5)

Ps. Opinie pochodzą z wpisów w: nowej księdze (to co aktualnie widać), starej księdze (do niedawna korzystaliśmy z zewnętrznego modułu) i portalach z ofertami noclegów. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wszystkie opinie zgromadzić w jednym miejscu.

Już minął prawie miesiąc od naszego powrotu do domu, a wspomnienia wcale nie blakną. Doskonałe miejsce na wypoczynek zarówno dla aktywnych, jak i leniuchów :)). Jest na pewno wszystko, czego potrzeba dla rodzin z dziećmi. Góry Sowie i Stołowe osiągalne dla maluchów, mnóstwo zwiedzania i rozrywek (polecamy czytelną informacje o atrakcjach okolicy na stronie Chaty AleLipa!). Piękne domostwo, urządzone funkcjonalnie i ze smakiem, a wszystkie okoliczne rekomendacje trafione. To były, jak dotąd, nasze najlepsze wakacje. I cały czas wspomnienia o nich dają energię do funkcjonowania w bardziej prozaicznej rzeczywistości. Chętnie wrócimy. Ogromnie Państwu dziękujemy za perfekcyjną organizację i miłą atmosferę!
rodzina / grupa znajomych
Ofertę w internecie znalazł mąż. Najwyraźniej zaczyna być mistrzem :)
Zawsze szukamy miejsc bez zgiełku i szaleństwa kurortów. I to był strzał w dziesiątkę.
Po przyjeździe byliśmy autentycznie zdumieni wielkością pokoju. Po raz pierwszy zdarzyło się, by realnie okazał się większy niż na zdjęciu!
Dom jest ciepły, sympatyczny i doskonale urządzony. Wszystko dopracowane w szczegółach, poczynając od osobnych półek w lodówce, przez przyjazne miejsca wokół domu, kończąc na podręcznych stolikach w sali bilardowej.
My, od zawsze przyzwyczajeni do minimalizmu kwater nadmorskich, poczuliśmy się wręcz rozpieszczani.

Serdecznie pozdrawiamy Gospodarzy i dziękujemy.
Marta, Jacek i Dorota
rodzina / grupa znajomych
Szukaliśmy czegoś w górach, nie koniecznie wysokich. Miejsca gdzie nas jeszcze nie było. Gdzie będzie można pozwiedzać i odpocząć. Ot prozaiczny przypadek ...
Samo miejsce: widać że gospodarze włożyli ogrom pracy, jest czysto, ładnie, bezpiecznie (na dzieci <3 lat i tak trzeba uważać - nawet we własnym domu).
Pokoje nie są małymi klitkami służącymi do upchnięcia gości. Dobrze wyposażone, ładnie umeblowane. Łóżka wygodne :)
Wspólna jadalnia i kuchnia (doskonale wyposażona zarówno jakościowo jak i ilościowo) była miejscem nie tylko posiłków ale też miejscem spotkań i dyskusji. Doskonałym pomysłem jest zmywarka: nie trzeba czekać żeby dopchać się do zlewu, nie trzeba marnować czasu na niekoniecznie lubianą część konsumpcji. Posiłki jedliśmy też na zewnątrz - jest gdzie - bez żadnych kompromisów.
Łazienka(ki): czysto funkcjonalnie i przestronnie, nawet jeśli cała rodzina zaczynała jednocześnie myć zęby - mieściliśmy się na jeden raz. Rozpisałem się i nie zmieściłem wszystkiego... :)
skracam więc:
parking brukowany, ogród przestronny, sklepik niedaleko, bankomaty w Nowej Rudzie, w domu telefony mają zasięg choć czasem zerwało rozmowę, jest WiFi, atrakcji dookoła dużo.

żona zachwycona, dzieciaki zadowolone, ja wypoczęty
WARTO BYŁO

pozdrawiam, Tomasz
rodzina / grupa znajomych
Bardzo milutki i słodziutki domek.Wspaniała atmosfera.Bardzo dobrze wyposażona chata.Sympatyczni właściciele.Gorąco polecam ten domek wszystkim tym którzy chcą na nowo odkryć ciekawostki historyczne.
 
rodzina / grupa znajomych
Nowa opinia
CAPTCHA