pióro, kałamarz i krople atramanetu

księga gości - czyli Wasze opinie o nas

Chata ALe Lipa nie byłaby taka, jaka jest, bez pomocy naszych Gości. To dzięki Waszym sugestiom zgłaszanym w trakcie pobytu, a także recenzjom pisanym po wizycie, możemy stale podnosić jakość naszych usług.

Wszystkich, którzy skorzystali z naszej oferty noclegów, zapraszamy do podzielenia się opinią o Chacie, okolicy, atrakcjach w Górach Sowich / Górach Stołowych / Kotlinie Kłodzkiej. Dziękujemy za Wasze komentarze i, jeżeli uznacie, że nocleg u nas był tego wart - zapraszamy ponownie :)

Osoby, które zastanawiają się nad zarezerwowaniem noclegów, zachęcamy do przeczytania poniższych opinii - być może ułatwią one podjęcie decyzji.

Aktualnie w księdze gości jest 55 opinii. Średnia ocena naszej oferty to: 4.9 (skala 1 ÷ 5)

Ps. Opinie pochodzą z wpisów w: nowej księdze (to co aktualnie widać), starej księdze (do niedawna korzystaliśmy z zewnętrznego modułu) i portalach z ofertami noclegów. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wszystkie opinie zgromadzić w jednym miejscu.

Idealne miejsce na ferie/wakacje z dziećmi, byliśmy sporą ekipą 17 os. (w tym 9 dzieci), dom obszerny, kuchnia z jadalnią i kominkiem - super wyposażone, tam spędzaliśmy większość czasu w domu, blisko stoki dla dorosłych i dzieci, ciekawe miejsca do zwiedzania dla miłośników polskiej historii i przyrody, okolica spokojna i niezbyt zatłoczona (przynajmniej w te ferie). Smaczne domowe obiady do zamówienia w pobliskiej smażalni ryb - polecam!!!!!!
rezerwacja całego domu
Fantastyczne miejsce, ale przede wszystkim wspaniał atmosfera jaka panuje w całym domu. Wszystko gustownie urządzone. Wspaniale wyposażona kuchnia. W tym miejscu można zarówno wypocząć jak i zintegrować się z większą grupą. Zaletą jest to, że chata nie jest ogromna. A położenie idelanie nadaje się dla tych, którzy chcą odpocząć od hałasu i codziennej gonitwy.
Dodatkową zaletą tego miejsca są przemili gospodarze, którzy służą pomocą jak zajdzie taka potrzeba. Są wśród nas a nie poza :) Bardzo polecam! My tam na pewno wrócimy!
pobyt we dwoje
Doskonały wypoczynek za przyzwoite pieniądze. Chata Ale Lipa ma wiele zalet, brakuje czasu i miejsca , aby je tu wszystkie wymienić. Najważniejsze to: cisza, cisza, cisza i ... spokój. To świetna baza wypadowa dla takich włóczykijów jak my. Zabrakło czasu, by wszystko zobaczyć, więc jeszcze kiedyś zawitamy. W domu czysto, schludnie i ... "domowo". Sprzyja to kontaktom towarzyskim i zawieraniu nowych, fajnych znajomości.
Ofertę uatrakcyjnia bez wątpienia bliskość Białej Lokomotywy w Nowej Rudzie.
Polecamy to miejsce wszystkim miłośnikom rodzinnego wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody.
Pozdrawiamy Właścicieli i dziękujemy za zaangażowanie i rzetelność. Agata i Adam z Warszawy
pobyt we dwoje
Fantastyczne wakacje! Chata Ale Lipa jest świetnym miejscem wypadowym na bliższe i dalsze wycieczki.
Chata jest świetnie wyposażona i nie brakuje w niej naprawdę niczego. Nie mieliśmy w planach gotowania, ale kuchnia sama zachęca do przyrządzania sobie jakichś smakołyków. Poza tym jest miejscem, gdzie można posiedzieć, porozmawiać i poznać wiele sympatycznych osób.
Wielki ogród ze strumyczkiem pochłaniał bez reszty nasze dzieci.
Mnóstwo atrakcji wokół, "Biała Lokomotywa"... Ech.., szkoda, że urlop już za nami... Pozdrawiamy serdecznie miłych gospodarzy, Joanna Marcin, Ala i Lidka
rodzina / grupa znajomych
Nowa opinia
CAPTCHA