pióro, kałamarz i krople atramanetu

księga gości - czyli Wasze opinie o nas

Chata ALe Lipa nie byłaby taka, jaka jest, bez pomocy naszych Gości. To dzięki Waszym sugestiom zgłaszanym w trakcie pobytu, a także recenzjom pisanym po wizycie, możemy stale podnosić jakość naszych usług.

Wszystkich, którzy skorzystali z naszej oferty noclegów, zapraszamy do podzielenia się opinią o Chacie, okolicy, atrakcjach w Górach Sowich / Górach Stołowych / Kotlinie Kłodzkiej. Dziękujemy za Wasze komentarze i, jeżeli uznacie, że nocleg u nas był tego wart - zapraszamy ponownie :)

Osoby, które zastanawiają się nad zarezerwowaniem noclegów, zachęcamy do przeczytania poniższych opinii - być może ułatwią one podjęcie decyzji.

Aktualnie w księdze gości jest 55 opinii. Średnia ocena naszej oferty to: 4.9 (skala 1 ÷ 5)

Ps. Opinie pochodzą z wpisów w: nowej księdze (to co aktualnie widać), starej księdze (do niedawna korzystaliśmy z zewnętrznego modułu) i portalach z ofertami noclegów. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wszystkie opinie zgromadzić w jednym miejscu.

Gorąco polecam to miejsce jeśli potrzebujecie wyciszenia i odcięcia od cywilizacji, a zarazem planujecie aktywny wypoczynek. Kwatera czysta i piękna. Szczególnie polecam pokój nr 4. Z tarasem na szerokość pokoju. Te posiłki w cieniu lipy... Mmmmm... Sam pokój OGROMNY. W Tatrach góral by zmieścił 5 łóżek a nie 3
rodzina / grupa znajomych
Piękny dom, wśród zieleni, czyste pokoje łazienki, kuchnia super wyposażona. Ja jestem zwolennikiem swojej kuchni a nie stołowania się po barach więc bez problemu mogłam odgrzać swoje posiłki. Ogromny stół w jadalni nastawiony na rodzinność sprzyja lepszej komunikacji. Bardzo miło wspominam i jeszcze nie raz tu przyjadę.
rodzina / grupa znajomych
Chata Ale Lipa - miejsce, do którego chce się wracać. Spędziliśmy wspaniały tydzień w Chacie. Potwierdzam w 100% to, co pisali w tej Księdze poprzednicy. Warunki pobytu w pełni zgodne z opisem na stronie - pokoje przestronne i czyste, kuchnia wyposażona lepiej niż we własnym domu, duży teren wokół Chaty - dzieciaki uwielbiały oblegać huśtawkę, a my z mężem kilka razy na dzień znajdowaliśmy swój azyl w altanie Ale Kaszana, relaksując się przy kawie. Nasi synowie (10 i 7 lat) czuli się w Chacie swojsko i bezpiecznie. Od dawna jesteśmy z mężem zauroczeni Dolnym Śląskiem, a pełne tajemnic Góry Sowie to bezsprzecznie nasz numer jeden w tej przepięknej krainie. Jugów to znakomite miejsce wypadowe - stąd wszędzie blisko. Koniecznie trzeba zobaczyć "muchołapkę", sztolnie walimskie, "Włodarza" czy podziemne miasto Osówka; namacalnie poznać zagadki całego kompleksu Riese. Pobliska Nowa Ruda - bardzo malowniczo położona na różnych poziomach, gdzie również jest miejsce, do którego na pewno chce się wrócić - to "Biała Lokomotywa" i czarujący Właściciel. Dla chłopaków rewelacyjny był wypad do twierdzy w Srebrnej Górze, gdzie "pan strzela z prawdzwego pistoletu"... Atrakcje można wymieniać i wymieniać. Trafiliśmy z pobytem w bardzo upalne dni, dlatego kilka razy po prostu leniuchowaliśmy nad wodą na miejscowym basenie. Podczas drogi powrotnej do domu oboje z mężem stwierdziliśmy, że po raz pierwszy mamy ochotę wrócić do miejsca, które właśnie puszczamy, co jeszcze nam się nigdy nie zdarzyło. Z ręką na sercu polecamy pobyt w Chacie. My na pewno zostawiliśmy w niej kawałek naszego serca :)
rodzina / grupa znajomych
To był nasz drugi pobyt w Chacie, a mimo to znowu byliśmy zauroczeni pięknem tego miejsca i wspaniałym podejściem gospodarzy. Chata to idealne miejsce na wypoczynek, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Pięknie utrzymany i funkcjonalny dom, cudowny teren wokół domu i spokojna okolica to prawdzie atuty tego miejsca. Wokół mnóstwo atrakcji turystycznych więc z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Aż żal było wracać do swojego domu ....
rodzina / grupa znajomych
Nowa opinia
CAPTCHA